این ماسک ورق جدید پروبیوتیک به شما پوست صاف، منافذ کوچکتر وپوست درخشان سالم را هدیه میدهد.


احتمالا، شمااز یک ماسک صورت ( دو یا بیست)بار استفاده کرده اید. از آنجایی که روند این ماسک ازکشور کره شروع شده است، هیچ مانعی وجود ندارد. نوآوری مداوم در مقابل ماسک وجود دارد، و آخرین نسخه از الیزابت آردن نمونه ای کامل است. این نام تجاری تنها  با یک موضوع مراقبت پوستی دیگر، پروبیوتیک و voila-mask ورقه نهایی متولد شده است.

در نگاه اول، ماسک Biocellulose Replenishing پوستی Probiotic Superstart الیزابت آردن ممکن است خیلی متفاوت از هر ماسک دیگری باشد. اما در واقع با 100٪ آب نارگیل تخمیر شده و بوی خیلی خوبی دارد. به گفته آنها برای حمایت از میکروارگانیسم طبیعی پوست در محصولات مراقبت از پوست کمک می کنند تا  پوستی قوی تر و انعطاف پذیر تر داشته باشید.

مانند هر ماسک ورق، آن را از بسته خارج کنید و قبل از اعمال، پشت آن را بردارید. آن را در یک مقدار خوب از سرم خیس شده، اما نه خیلی آن را به یک ظرف غذا غوطه ور است. آن را به خطوط چهره خود نزدیک کنید و 15-20 دقیقه صبر کنید.
 عضله ها را ماساژ بدهید و  در طول روز شاهد بهبود واقعی بافت خود باشید  پوست را صاف و به طور واقعی روشن و صاف میکند قسمت مورد علاقه همه در مورد آن، به جز عطر، اثر خنک کننده آن بود. این ماسک یک بازی کلیدی و کامل برای منحنی های کوچک و تیره است.

 

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید