چگونه صابون دست خود را فوم کنید؟

صابون فوم دست یک روش لوکس برای شستن دست های شما است. همه شما نیاز به یک بطری صابون مایع دستی، آب و یک بطری صابون خالی فوم  دارید. یک بطری پر از ظرف روغنی 2کیلوگرمی از صابون مایع، که هزینه چندانی ندارد، به اندازه  128 بطری صابون دست فوم است.

هیچ چیز پوچ در مورد آن نیست.برای گرفتن یک بطری فوم دست، کمتر از 30 ثانیه طول می کشد. بنابراین اگر شما به دنبال راهی آسان برای صرفه جویی در پول هستید، این چیزی است که باید امتحان کنید.

نحوه درست کردن

بطری صابون خالی را در حدود سه چهارم  از آب تمیز پر کنید. آب گرم کمک می کند تا صابون را مخلوط کنید. یک قاشق غذاخوری صابون مایع را به داخل ظرف بمالید و روی آن بالا بکشید و به شدت تکان دهید تا صابون و آب را با هم مخلوط شوند. سپس چند بار بارگیری را انجام دهيد تا عمل فوم شروع شود.

تغیرات

اگر شما به عطرها حساس هستید، عطر صابون هنگام تبدیل به فوم از بین میرود. اگر شما ایده های رایحه های مصنوعی را دوست ندارید اما بخواهید یک رایحه عطر بخرید، از صابون unscented استفاده کنید و سپس روغن های ضروری برای ایجاد ترکیبات عطر طبیعی خود اضافه کنید. با استفاده از مایع ظرفشویی به جای صابون، می توانید صابون فوم را برای آشپزخانه استفاده کنید.

گاهی اوقات روغن زیتون برای ایجاد یک صابون مرطوب پیشنهاد می شود، اما به خوبی مخلوط نخواهد شد و احتمالا پمپ را قطع می کند. صابون مایع با ویتامین E برای رسیدن به خواص مرطوب کننده مناسب میباشد.

این دستور العمل آسان برای سفارشی کردن نیازها و ترجیحات شما است. شما می توانید از یک صابون ضد باکتری یا یکی با افزودنی های کمتری استفاده کنید، صابون های معطر یا unscented، رنگی یا پاک کننده را انتخاب کنید.

شما حتی می توانید یک نوار از صابون ذوب کنید و از آن به عنوان پایه خود استفاده کنید.

اثر صابون دستی Foaming

شما به صابون متمرکز نیاز دارید تا دستها را خوب بشوید، و  به مقدار نسبتا کم در صابون فوم، همه چیز وجود دارد. صابون surfactant که می تواند باعث برداشتن خاک و میکروب ها از دستان شما شود، اما شما واقعا برای انجام آن  نیاز به اقدام زیادی ندارید. این کاربرای از بین بردن خاک و میکروب در  دستان شما و شستشو است که بیشترین کار تمیز کردن را انجام می دهد.

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید